Kdo jsme?

O nás

Jmenuji se Jan Kantor a jsem zakladatel KantorInvest. Na finančních trzích se pohybují od roku 2016. Prošel jsem si všemi instrumenty od forexu až po akcie a našel se ve swingovem obchodování akciových indexu.
Často kladené dotazy
Jan Kantor

Jak dlouho by měl trvat můj investiční horizont?

Vaše investiční horizont závisí na vašich finančních cílech a toleranci k riziku. Obecně platí, že čím delší je váš investiční horizont, tím větší je pravděpodobnost dosažení vašich cílů. Doporučujeme investovat dlouhodobě, minimálně 5 let a více pro efekt složeného úroku. 

Jaký je rozdíl mezi aktivním obchodováním a pasivním investováním?

Aktivní obchodování zahrnuje snahu překonat výkonnost trhu. Pasivní investování se zaměřuje na sledování výkonnosti celého trhu. 

Proč akciové indexy a ne jednotlivé akcie?

Akciové indexy obecně mají mnohem menší výkyvy, jelikož je to balík akcií, tzn. Když nějaká akcie z SP500 udělá pohyb o 30 % dolů, na index to nebude mít až takový vliv, samozřejmě záleží jak moc je akcie v indexu prioritní. 

Jaké zhodnocení svých prostředků mohu očekávat?

Dosahujeme v průměru 20 – 30 % p.a. 

Jaké poplatky jsou spojeny s investováním?

Poplatky obvykle zahrnují správcovské poplatky, které pokrývají náklady spojené se správou fondu, a náklady spojené s obchodováním, které zahrnují náklady na nákup a prodej aktiv v portfoliu fondu.

Jde většinou o procenta z jednotlivých obchodů. 

Jak mohu investovat do vašeho fondu?

Po podepsání smlouvy se prostředky převedou k nám na firemní účet a my je pak odesíláme na obchodní účet k InteractiveBrokers. 

Jaká je minimální výše investice?

Minimální výše investice je 1.000.000,- CZK

Kantor Invest vznikl s jediným cílem

Pomoci našim klientům dosáhnout finanční nezávislosti a dosáhnout svých finančních cílů. S více než 8letou zkušeností v oblasti investic a finančního plánování jsme vybudovali společnost, která se zaměřuje na poskytování kvalitních a individuálních investičních řešení.

Moje vize

Mojí vizí je dosáhnout expanze a růstu našeho investičního fondu, přičemž se zaměřujeme na maximální spokojenost našich klientů. Chceme poskytovat vynikající výnosy a služby, které přesahují očekávání našich investičních partnerů. 

Kontakujte nás ještě dnes

Vykročte s námi tou správnou cestou a nechte své peníze pracovat pro vás. Kontaktujte nás - budeme se na vás těšit na osobní schůzce.

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář